Blog

My z MOOQ

(8. 2. 2017)  

Jsme tři nadšenci, kteří žijí sportem a módou. Těší nás spojovat lidi, kteří se rádi hýbou a zároveň u toho chtějí dobře vypadat, lidi, které baví, když jsou sami sebou. Proto jsme založili MOOQ. Postupně se k nám připojují nejen spokojení fashionists, naši zákazníci, ale také další nadšenci, kteří nám pomáhají s tím, co děláme, a naše MOOQ rodina tak roste a roste.

V MOOQ propojujeme naši lásku ke sportu a designu. Věříme, že kvalitní věci mají smysl, a proto u nás najdete pečlivě vybrané, jedinečné evropské materiály, ze kterých oblečení šijeme našima zlatýma rukama v České republice. U sportu, ať už je jakýkoliv, je důležité cítít se pohodlně, čemuž jsou přizpůsobeny i střihy a všechny, i ty nejmenší, detaily. Jedině pak je zážitek z pohybu dokonalý.

Touha být originální a mít na sobě něco krásného se promítá do designů, budeme moc rádi, když se díky nim budete na kolo, běh nebo cvičení ještě víc těšit a dodáte tak šmrnc cyklostezkám, tělocvičnám a parkům.

 

Sdílet článek Články mailem
Jak v pohodě zvládnout letní vyjížďky

Jak v pohodě zvládnout letní vyjížďky

 

Protože jsme ale vážně nadšenci, ani 30 stupňů na teploměru nás neodradí šlápnout do pedálů. Pokud ani Tebe ne (jsme si jistí, že ne, vždyť jsme jedna rodina MOOQ stylových cyklistů), máme pro Tebe pár tipů, jak udělat ty hot vyjížďky snesitelnější a nevystavovat zbytečně svůj organismus přehřátí.

Vybíráme cyklo oblečení #2 - DRES

Vybíráme cyklo oblečení #2 - DRES

 

Proč vůbec i na jednodenní výlet sáhnout po dresu a ne po obyčejném tričku nebo tílku? V čem by Ti měl být cyklistický dres parťákem a jak by Tě měl správně podržet? 

V sedle jižním Tyrolskem aneb tip na cyklo výlet

V sedle jižním Tyrolskem aneb tip na cyklo výlet

 

Už jsi jako na trní a těšíš se na nějaký pořádný výlet na kole? Tak to je dobře, protože pro Tebe máme tip! A pokud můžeš jíst od rána do večera pizzu a těstoviny, tím líp, jede se do Itálie, konkrétně do jižního Tyrolska.

Vybíráme cyklo oblečení #1 - KALHOTY

Vybíráme cyklo oblečení #1 - KALHOTY

 

Proto jsme tady, abychom Ti pomohli se v cyklistickém oblečení trochu zorientovat a ukázali Ti, v čem vůbec jezdit jde. Začneme cyklistickými kalhotami, protože to je asi ten nejspecifičtější a nejdůležitější kousek outfitu. A protože i krteček věděl, že bez kalhot nemůže dát ani ránu.

Typy cyklistů na stezce

Typy cyklistů na stezce

 

Někdo jako cyklista obecný neexistuje. To by se mohlo zdát jenom obyčejnému laikovi, který zná kolo jenom z reklamy na Poděbradku. My, cyklisti pravidelně šlapající, už o tom víme své. Není cyklista jako cyklista.

V čem v létě na kole?

V čem v létě na kole?

 

Taky už v tom krásném počasí nemůžeš vydržet uvnitř a táhne Tě to ven? Pokud taky, jako my, přemýšlíš, co si na sebe v těch vysokých teplotách vzít, máme pro Tebe pár tipů.

Proč jezdit na kole?

Proč jezdit na kole?

 

Občas to má někdo jinak a zeptá se, proč by měl vlastně někdy na kole jezdit? No takovému člověku je potřeba to vysvětlit, ukázat mu, o co teď přichází a přesvědčit ho, ať se přidá do naší šlapací party. :) Dej mu přečíst následující řádky.

Třikrát "ano" cyklistickému oblečení

Třikrát "ano" cyklistickému oblečení

 

Vyraz na kolo, běž si to užít, a co budeš mít na sobě oblečené? To záleží jen na Tobě…:)

Trendy v cyklistickém oblečení 2017

Trendy v cyklistickém oblečení 2017

 

A abyste se v téhle cyklistické sezóně 2017 cítili úplně nejlíp, na kolo se vám chtělo a abyste jezdili pro radost, máme tady pět trendů, kterýma nakopnete nejen sami sebe.

Pojď si pro novinky