Blog

Rok 2018 v MOOQ

(22. 1. 2019)  

Ahoj kamarádi, s novým rokem přichází docela fajn příležitost se otočit za tím starým a pochválit se, co jsme všechno zvládli. Nehnat se pořád za tím, že chceme víc, líp nebo dál, na chvilku se zastavit, projít si, co jsme dokázali, co se nám povedlo a být na sebe chvíli pyšní. Jako fakt pyšní. A je jedno, jestli budeš hodnotit svoje sportovní úspěchy, osobní život nebo počet okurek, které si snědl (jo, cíle můžou být různé :D). A tak jsme si řekli, že by bylo fajn se otočit i za dalším rokem naší společné MOOQ rodinky. Pojď se ohlédnout s námi...

Náš Pavel

Rozrostli jsme se o našeho nejmilejšího Pavla, fotografa a kluka s uměleckým okem. On byl teda náš už dřív, ale protože jsme s ním rádi, tak už jsme ho do té naší famílie upsali úplně!

Fotograf v MOOQ

Nové produktovky

Díky Pavlovi jsme zrealizovali něco, o čem se nám všem pak několik týdnů zdálo, a to nafocení nových produktovek na web. Aby sis naše kousky mohla prohlížet s radostí, odhalil/a všechny detaily a vychytávky a přesně si uměl/a představit, jak na Tobě budou vypadat. Jo a produktová videa už si viděl/a?

Dámské cykistické kalhoty MOOQ TMC Sportovní oblečení MOOQ Navy

Focení v Rakousku

Ještě něco vám o tom klukovi fotografickém povíme, ale pak už dost, ať mu nestoupne hřebínek. Díky němu máme skvělé fotky z rakouského Postalmu. Úžasné focení, které plánujeme zopakovat, ale samozřejmě na novém místě a s novou kolekcí :). Ale určitě se stejnými lidmi! Děkujeme parádní partičce za skvělé modelkování a atmosféru.

K designovým dresům se hodí designová kola, a proto jsme v Rakousku jezdili na parádních kolech od Pells, skvělé brněnské značky, se kterou jsme letos navázali spolupráci a jsme za to hrozně rádi! Stejně jako my totiž vyrábí u nás v Česku, z kvalitních materiálů a s láskou :).

Cyklisti v cyklistickém oblečení MOOQ TMC

Kolekce takemecycling

To takhle Ondra v zimě fňukal, že mu chybí kolo a že by dal nevím co za to, aby mohl vyjet. A tak vznikl název take me cycling. Ten jsme si zapamatovali a použili na novou minimalistickou cyklokolekci. V té Ti mimo cyklodresu, cyklokalhot a návleků přinášíme taky lehkou vestičku, která super parťákem do skoro každé situace. Jo a až budeš koukat na fotky #TMC věcí, ten pán je bývalý olympionik v dráhové cyklistice. Je skvělej, že jo? 

Cyklista v cyklodresu MOOQ TMC

Rychleji, dál a lépe

Abychom se pro Tebe posunuli ještě dál a dokázali Ti dělat ještě větší radost, absolvovali jsme půlroční akcelerátor pro start upy. Díky němu jsme nasbírali spoustu inspirace a nápadů, kterými postupně rozzáříme Tvoje oči (doufáme teda, kdyžtak Ti dáme pár panáků!).

Přednáška MOOQ na VŠEM

Mooq stánek na každé závody

Baví nás závodní atmosféra, všechen ten adrenalin a endorfiny kolem ní. A tak jsme pořídili MOOQ stánek a rozhodli se, že ty všechny parádní zážitky budeme sdílet s vámi. Stánek jsme poprvé postavili v našem oblíbeném Hradci, a aby nám tam nebylo smutno, měli jsme krásnou kámošku :).

Stánek MOOQ na závodech

...a už se moc těšíme, co společně vytvoříme v 2019!

Tvoje MOOQ rodina

Sdílet článek Články mailem
Jak je to s vitamíny a doplňky stravy 2

Jak je to s vitamíny a doplňky stravy 2

 

Když jíš zdravě, doplňky stravy mohou být dobrou nadstavbou. Pokud jíš jako „čuník“, nic Tě nezachrání. 

Jak je to s vitamíny a doplňky stravy?

Jak je to s vitamíny a doplňky stravy?

 

Obsahuje dnešní ovoce a zelenina méně vitamínů a minerálních látek než kdysi? A jak chápat roli doplňků stravy v moderním světě?

Pravidelná údržba kola

Pravidelná údržba kola

 

Kamarádi, pojďme si sáhnout do svědomí. Jak často a jak moc se staráš o svého dvoukolého parťáka?

Sportuj i v horším počasí a nemoci se neboj nic

Sportuj i v horším počasí a nemoci se neboj nic

 

O patnácti stupních na slunku si můžeme na chvíli zase jen nechat zdát. Máme pro Tebe pár tipů, jak si ten trénink do zimy nachystat :). Tak se na to pojďme mrknout.

Jak snídat? A mám vůbec ráno jíst, než vyrazím sportovat?

Jak snídat? A mám vůbec ráno jíst, než vyrazím sportovat?

 

Snídat nebo nesnídat, než se vydáš na trať? To je pro mnoho z nás doslova hamletovským dilematem.

Kvalitní trénink začíná večeří

Kvalitní trénink začíná večeří

 

Pokud se zajímáš o podpoření svého výkonu ideální výživou, asi to znamená, že nechceš cvičit jen tak lážo plážo nebo nechceš, aby ti v půlce tréninku došla energie anebo se ti udělalo špatně. Chceš se během výkonu cítit energičtěji?

Běhej i v zimě. Je to fajn.

Běhej i v zimě. Je to fajn.

 

Pokud jsi zatím jen tzv. běžec svátečňák, vůbec se nezlobíme, protože nikdo není dokonalý :D. Rádi bychom Ti ale nasadili brouka do hlavy, proč je prima vyběhnout i v chladnějších teplotách.

Plná fitka? Vyraz ven!

Plná fitka? Vyraz ven!

 

Nebojuj s ostatními o místo v tělocvičně nebo v šatnách o skříňku, vyraž i teď v zimě ven!

Tipy na dárky pro sportovce

Tipy na dárky pro sportovce

 

Otevíráme další okénka v adventním kalendáři (taky ho pořád máte? :D) a my se hlásíme s dalšími MOOQ tipy na dárky. Tentokrát zpozorni, pokud chceš obdarovat kluka, který rád cvičí a hýbe se.

Tipy na dárky pro sportovkyni

Tipy na dárky pro sportovkyni

 

Advent už je v plném proudu a myšlenky se už pomalu stáčí na výběr dárků i těm, kteří zatím vánoční náladou nenačichli. Pokud máš kolem sebe slečnu nebo ženu, které dělá radost cvičení, máme pro Tebe pár tipů, čím bys ji mohl/a pod stromečkem potěšit.

3 jsou taky pár

3 jsou taky pár

 

Ahoj kamarádi, máme pro vás připravený MOOQ milostný trojúhelník. Ať už ho budete pořizovat někomu jako dárek nebo si jím uděláte radost sami, mějte na paměti, že jezdit se dvěma není nevěra :).

Jak se sedá na (lopatu) kolo?

Jak se sedá na (lopatu) kolo?

 

Někdy se dostaneme na cesty, na kterých by se nám hodila například lepší stabilita nebo lepší vnímání svého těla, co na tom kole vlastně dělá a kde si sedí...

Jak se začít hýbat po pauze

Jak se začít hýbat po pauze

 

Každý z nás ale určitě někdy zažil ten šok, že po svém těle chtěl stejné výsledky jako před pauzou a pak se nestačil divit. Jak tedy na to, abychom se zase dostali zpátky do tréninku a netrpěli jako psi? Žádný strach, máme pro Tebe pár tipů :).

V létě nepij jen pivo

V létě nepij jen pivo

 

Ahoj sportovče, taky Ti to v těchto vedrech nedá a po odpoledni proleženém u vody se stejně musíš pohnout? Aby však nedošlo k nebezpečnému přehřátí organismu, je klíčové si hlídat pitný režim. A tentokrát nemyslíme jen dostatečný počet piv v cyklohospůdkách :).

Hlinecko aneb tip na cyklovýlet #4

Hlinecko aneb tip na cyklovýlet #4

 

Láká Tě pohodový výlet, kdy nebudeš muset bojovat s příišným množstvím kopců a ještě poznáš krásné okolí a trochu české lidové historie? Pak je tahle cyklotrasa přesně pro Tebe, tak šlápni do pedálů a vyraž :).

Co (ne)nosíš pod cyklodresem?

Co (ne)nosíš pod cyklodresem?

 

Možná je to pro Tebe úplná samozřejmost, jezdit „naostro“, ale možná Tě to naopak třeba ani nikdy nenapadlo...

Zbav se strachu ze sjezdů

Zbav se strachu ze sjezdů

 

Protože i my se strachem bojujeme, snažili jsme se získat nějaké tipy, jak nakonec sjet, to, co chceme. A rádi se o ně s Tebou podělíme :).

Nech na hlavě

Nech na hlavě

 

Čepice s kšiltem je kultovní součást cyklistické výbavy, je to také určitý způsob, jak vzdát hold předchozím cyklistickým generacím za to, co dokázali, a kde díky nim můžeme být my.

Hurá do plavek (anebo do kopce)

Hurá do plavek (anebo do kopce)

 

Spousta lidí už začíná ladit formu na léto, aby mohli oslňovat na koupališti pevnýma svalama a štíhlýma pasama.Jak na to, aby platilo summer body = happy on the hill? Čti dál, máme pro Tebe pár tipů.

Vybíráme cyklo oblečení #3 - vesta

Vybíráme cyklo oblečení #3 - vesta

 

Taková cyklo vesta, to není žádná holka z města. Naopak, je to parťačka do nepohody, do horšího počasí a jednoduše na všechny cesty. Na co bys měl/a koukat, když si chceš takovou vestu – parťačku pořídit? 

Pojď si pro novinky