DESIGN TMC

Bojuj se špatným počasím s grácií. Cyklistická vesta TMC s membránou proti větru a částečně i dešti bude tvým spolubojovníkem a zároveň i trendy parťákem. Decentní modrofialová kombinace zapadne do přírodních i městských kulis. 

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Přední díl je zakončen klasickou gumou, zadní pak silikonovou, vesta se proto nebude vyhrnovat. Zip se dá rozepnout v celé jeho délce a má praktické zakrytí chránící před případným poškrábáním. Prodloužená zadní část obsahuje kapsu na zip a reflexní prvky.

Dámská vesta TMC

 

 

 

 

 

 

Dámská vesta TMC

MATERIÁL

Základem cyklistické vesty TMC je třívrstvý materiál MISSION s elastickou membránou TEK Series, která skvěle izoluje proti větru a částečně i vodě a zároveň zůstává maximálně prodyšná. Potřebujete-li konkrétní parametry membrány: kompletní větruodolnost, vodní sloupec – min. 10 000 mm, prodyšnost – min. 11 000 g/m2/24 hod.

Zadní díl doplňuje elastický polyesterový síťovaný úplet POWER NET. Látka výborně odvádí pot a hodí se do specifických částí oděvu, kde není tolik nutné chránit tělo vůči větru a dešti, ale o to větší důraz se klade na prodyšnost.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyVětruodolnéVoděodolnéReflexní prvkyProdyšnéKapsa

 

 

 

 

Dámská vesta TMC

 

 

Dámská vesta TMC
Dámská vesta TMC

 

 

 

 

OCENĚNÍ

V květnu 2019 jsme získali 3. místo v kategorii Fashion Design v mezinárodní soutěži Best in Design.

Best in Design