My z MOOQ

Jsme česká nezávislá značka sportovního oblečení, pro kterou kombinujeme svou lásku ke sportu a designu a tvoříme to, co nám osobně na trhu chybělo. V každém kousku z naší dílny se budete cítit i vypadat skvěle. Neděláme kompromisy. Důležité pro nás je, aby bylo vše tak perfektní, jak jen může být.

Ondra a Pavel

Společným jmenovatelem našich kolekcí je a vždycky bude funkčnost, česká výroba, originální střih, kvalita splňující ty nejvyšší nároky a oblečení vyrobené tak, aby svým majitelům dělalo radost dlouhé roky.

Pracujeme s kvalitními českými a italskými materiály, v kolekcích re_cycle a re_turn také s látkami vyrobenými z recyklovaných plastů a rybářských sítí vylovených z moře.

Chceme, abychom naše oblečení mohli sami rádi s hrdostí nosit a aby si každý mohl užít pocit originálního outfitu. Proto vyrábíme pouze limitované série a nikdy se nestane, že byste potkali stovky lidí kteří vypadají stejně, jako vy.

Výběr materiálů

Vše začalo cyklistickým oblečením, v našem portfoliu už ho ale doplnily také kolekce plavek a streetwear triček. V roce 2022 jsme dokončili naši první outdoorovou kolekci naopaq.

Společným čitatelem všech MOOQ kolekcí je dobrodružství. Ať už ho zažíváte na kole, ve vodě, nebo na horách, naše oblečení je tu pro vás.

Pojďte to s námi zažít a přidejte se do naší MOOQ rodiny. Vyberte si svůj první MOOQ outfit na e-shopu, sledujte novinky na Instagramu a Facebooku, nebo se inspirujte ve skupině Cyklovýletníci

Těšíme se na vás!