My z MOOQ

Jsme česká nezávislá značka designového sportovního oblečení, kterou založili dva kamarádi, Ondra a Pavel. Pro MOOQ kombinujeme svou lásku ke sportu a designu a tvoříme to, co nám osobně na trhu chybělo. V každém kousku z naší dílny se budete cítit i vypadat skvěle. Neděláme kompromisy. Důležité pro nás je, aby bylo vše tak perfektní, jak jen může být.  

Ondra a Pavel

Společným jmenovatelem našich kolekcí je a vždycky bude funkčnost, česká výroba, originální střih, kvalita splňující ty nejvyšší nároky a oblečení vyrobené tak, aby svým majitelům dělalo radost dlouhé roky.

Chceme, abychom ho mohli sami rádi s hrdostí nosit a aby si každý mohl užít pocit originálního outfitu. Proto vyrábíme pouze limitované série a nikdy se nestane, že byste potkali stovky lidí kteří vypadají stejně, jako vy.

Výběr materiálů

Vše začalo cyklistickým oblečením, v našem portfoliu už ho ale doplnily také kolekce plavek a streetwear triček. Právě teď pracujeme na tom, abyste už brzy mohli v MOOQ outfitech praktikovat i jógu. 

Máte na sportovní módu stejný pohled jako my? Přidejte se do naší MOOQ rodiny. Vyberte si svůj první MOOQ outfit na e-shopu, sledujte novinky na Instagramu a Facebooku, nebo se inspirujte ve skupině Cyklovýletníci

Těšíme se na vás!

 

Pojď si pro novinky