DESIGN RE_CYCLE x POSEDLA

Přeřaď s námi na ECO mode. Re_cycle je synonymem pro udržitelný, inovativní a perfektně funkční minimalismus. Do dvou bočních a jedné zadní kapsy naložíš tolik tyčinek, že vám jen tak nedojde. A když přeci budeš chtít zastavit a kalhoty sundat, není problém – prostě jen odepneš magnetickou sponu a je to. Dres může zůstat, kde je, na těle. Díky sponě si navíc můžeš nastavit délku šlí přesně tak, jak ti zrovna vyhovuje. A barva? Samozřejmě slušivá, temně modrá.

Které detaily oceníš?

Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu.

Kalhoty obsahují efektivní magnetickou sponu, kterou jednoduše rozepneš a nemusíš si tak kvůli sundávání kalhot vysvlékat jiné části oblečení.

Vysoký pas a záda zajistí další potřebné pohodlí při jízdě a praktické jsou i kapsy - dvě na bocích kalhot a jedna na zádech.

Dámské kalhoty RE_CYCLE cargo bq x Posedla

 

 

 

 

 

 

Dámské kalhoty RE_CYCLE cargo bq x Posedla

MATERIÁL

Regenerace je klíč k velkým výkonům. Proto jsme tyhle super funkční kalhoty ušili z italského regenerovaného nylonu ECONYL® – elastické tkaniny, která díky struktuře drží tvar a zajišťuje správnou svalovou kompresi. Tahle látka navíc odolává opalovacím krémům a olejům, chrání před UV zářením, je prodyšná a pohodlná. 

Kšandy jsme vyrobili z extrémně elastické látky opatřené UV filtrem. A zvolili jsme magnetickou sponu od německé značky Fidlock, která je zárukou vysoké kvality, pevnosti i stylu.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceOděruvzdornéProdyšnéAntibakteriálníUV ochranaMagnetická sponaKapsaOdolný potisk

  

 

CYKLOVLOŽKA MENGOSHI BLOODY QUEEN

Není vložka jako vložka. A o téhle to platí dvojnásob.

Jak už název napovídá, dámské bibsy jsme vybavili menstruační vložkou, která se díky své třívrstvé struktuře hodí i na ultrašvihy, a to jakýkoli den v měsíci. Dokáže totiž absorbovat stejně tekutiny jako 2 tampony. Nepouští vlkhost, uzamkne pachy, nezanechává skvrny a vůbec udělá velkou službu ve dnech, kdy je to opravdu potřeba.

Funguje až 6 hodin, a to v jakékoli fázi menstruace. Věřte nám, že tahle vložka mění pravidla hry. Aspoň holky říkaly. 

Dámské kalhoty RE_CYCLE cargo bq x Posedla

 

 

 

 

Dámské cyklistické kalhoty RE_CYCLE x Posedla

 

 

Dámské cyklistické kalhoty RE_CYCLE x Posedla
Dámské cyklistické kalhoty RE_CYCLE x Posedla