DESIGN RE_CYCLE URBAN

Přeřaď s námi na ECO mode. Re_cycle je synonymem pro udržitelný, inovativní a perfektně funkční minimalismus. Na jedné straně decentní šedá estetika s vylaserovaným logem, na straně druhé řada důležitých cyklo vychytávek. Magnetická spona, boční kapsa, vysoký pas… Kalhoty Re_cycle budeš do detailu milovat. 

Které detaily oceníš?

Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu.

Kalhoty obsahují efektivní magnetickou sponu, kterou jednoduše rozepneš a nemusíš si tak kvůli sundávání kalhot vysvlékat jiné části oblečení.

Vysoký pas a záda zajistí další potřebné pohodlí při jízdě a praktická je i postranní kapsa s vylaserovaným logem. 

Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban

 

 

 

 

 

 

Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban

MATERIÁL

Kalhoty šijeme z recyklovaného materiálu vyrobeného z regenerovaného nylonu ECONYL®. Jde o elastickou tkaninu, která si díky své struktuře drží tvar a zajišťuje správnou svalovou kompresi. Odolává opalovacím krémům a olejům, chrání před UV zářením, je prodyšná a pohodlná na nošení. 

Kšandy pochází z materiálu Mururoa, extrémně elastické látky opatřené UV filtrem. Magnetická spona pak od německé značky Fidlock, která je zárukou vysoké kvality, pevnosti i stylu. 

Nezbytnou součást tvoří samozřejmě kvalitní cyklovložka TM Armadillo CONCEPT působící proti otlakům v sedací části, vhodná i na dlouhé výlety. Je kombinovaná s technologií TMirror, systémem HT90 lunet a absorpční kapslí Poron a díky výrobě se speciálně lisovaným systémem pracujícím s různými úrovněmi a výškami usnadňuje pohyby torze, sklonu, prodloužení a komprese. Vložka byla důkladně otestována profesionálními sportovci.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceOděruvzdornéProdyšnéAntibakteriálníUV ochranaMagnetická sponaKapsaOdolný potiskLaserované detaily

 

 

 

 

Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban
Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban

 

 

Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban

 

 

Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban
Pánské kalhoty RE_CYCLE Urban

 

 

 

 

OCENĚNÍ

V květnu 2019 jsme získali 3. místo v kategorii Fashion Design v mezinárodní soutěži Best in Design.

Best in Design