DESIGN MINIMALIST

Jak se to říká, čím víc pruhů, tím… parádnější cyklodres MOOQ. Nestárnoucí klasiku v podobě černobílého kontrastu tu podporuje propracovaný (vypasovaný, anatomicky tvarovaný) střih a dělá z ní spolehlivého parťáka na cesty. Jo a pruhy prý zeštíhlují, se také proslýchá.

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Rukávy jsou zakončené silikonovou manžetou, takže ti budou krásně sedět na rukou. Zip se dá rozepnout v celé jeho délce a má praktické zakrytí chránící před případným poškrábáním. Reflexní prvky a zadní kapsy (tři otevřené a jedna s uzavíratelným zipem) pak bereme jako samozřejmost.

Pánský dres Minimalist

 

 

 

 

 

 

Pánský dres Minimalist

MATERIÁL

Dres Minimalist kombinuje dva špičkové materiály, které se „naladí“ na tvou pokožku a budou tě chránit. Efektivně odvedou pot a pohlídají správnou termoregulaci organismu – tvé tělo se tedy nebude přehřívat ani ochlazovat. 

Zadní a přední díl tvoří COOLMAX RASTR. Hi-tech úplet ze speciálního vlákna, který sehrává klíčovou funkci ve zmíněném odvodu vlhkosti. Udržuje tělo v suchu, odolává pachům a plísním, příjemně se nosí a navíc po vyprání rychle schne. 

Boční panely, rukávy a průkrčníkový dílek vyrábíme z MONDRIANu. Jde o příjemný doplňkový materiál, který aplikujeme do míst nadměrného pocení. Jeho struktura je navržena tak, aby zintenzivnila ventilační vlastnosti tkaniny a znásobila celkovou prodyšnost dresu.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyReflexní prvkyProdyšnéKapsa

 

 

 

 

Pánský dres Minimalist

 

 

Pánský dres Minimalist
Pánský dres Minimalist

 

 

 

 

OCENĚNÍ

V květnu 2019 jsme získali 3. místo v kategorii Fashion Design v mezinárodní soutěži Best in Design.

Best in Design