DESIGN TMC

Nahoru a dolů. S kamarády nebo sólo. Vždycky vpřed a vstříc novým prožitkům. Nezatěžuj se zbytečnostmi a vnes do svého života radostné linie, minimalismus a sportovní styl – jinými slovy náš temně modrý cyklodres TMC Wave. 

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Zadní díl je zakončen silikonovou gumou, aby se dres nevyhrnoval. Zip se dá rozepnout v celé jeho délce a má praktické polokrytí chránící před případným poškrábáním. Reflexní prvky a zadní kapsy (tři otevřené) pak bereme jako samozřejmost.

Pánský dres TMC Wave

 

 

 

 

 

 

Pánský dres TMC Wave

MATERIÁL

Dres TMC Wave kombinuje dva špičkové materiály, které se „naladí“ na tvou pokožku a budou tě chránit. Efektivně odvedou pot a pohlídají správnou termoregulaci organismu – tvé tělo se tedy nebude přehřívat ani ochlazovat. 

Zadní a přední díl tvoří MICRO. Velice jemný úplet z polyesteru nabízející optimálními funkční vlastnosti. Rubová strana je z mikrovláken a slouží jako účinný transportér potu do vrchní vrstvy. Ta už má hrubší strukturu a její funkce spočívá v rychlém odpaření vlhkosti tak, aby váš pohyb byl i při vysoké zátěži co nejpříjemnější. 

Boční panely, rukávy a průkrčníkový dílek vyrábíme z MONDRIANu. Jde o příjemný doplňkový materiál, který aplikujeme do míst nadměrného pocení. Jeho struktura je navržena tak, aby zintenzivnila ventilační vlastnosti tkaniny a znásobila celkovou prodyšnost dresu.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyReflexní prvkyProdyšnéKapsa

 

 

 

 

Pánský dres TMC Wave

 

 

Pánský dres TMC Wave
Pánský dres TMC Wave

 

 

 

 

OCENĚNÍ

V květnu 2019 jsme získali 3. místo v kategorii Fashion Design v mezinárodní soutěži Best in Design.

Best in Design