Kolekce

MOOQ move

(19. 11. 2017)  

Kolekce MOOQ move je inspirovaná jednoduchostí. Nenajdete v ní žádnou divočinu, ale naopak minimalismus, čisté linie a citlivě vybrané barvy. Vše jsme opět pojali ,,po našem", ani tentokrát to tedy rozhodně není žádná nuda, naopak ukážete, co ve vás je a vyniknete, ať už ve fitku nebo na běžeckém závodě.  Jednoduchost v designech je paralelou k důvodu, proč se po hlavě vrháme do sportování. Ten je totiž taky hrozně jednoduchý, nemůžeme bez toho být. A je jedno, o jaký sport jde. Proto ani vás nechceme omezovat aktivitou, kterou budete v MOOQ move dělat. Dělejte cokoliv.

Budeme mít radost, když se u vámi oblíbeného sportu budete cítit dobře. A to nejen díky tomu, že vypadáte krásně, ale i díky funkčním materiálům a střihům, které vám umožní volnost pohybu. Pokud si řeknete, že jsou MOOQ kousky tak pohodlné, že se vám nechtějí ani sundávat, budeme se tajně usmívat, protože to je přesně to, co si myslíme my, když je máme na sobě. Propojení designu s kvalitou materiálů i střihů je pro nás prioritou.

Cvičit nejde bez trika a kalhot, a proto tvoří základ kolekce. Čekají na vás trika s krátkým rukávem, ale i kompresní s dlouhým. Dámské dlouhé legíny se mění v pánské kolekci na volné kraťasy. Samozřejmostí je i ladící sportovní podprsenka, která vás, dámy, opravdu podrží. K celému outfitu ladí i oblíbené sportovní čelenky.  Těší se na vás dva designy, je jen na vás, kterému propadnete.

Už se vidíte, jak v MOOQ move překonáváte svoje limity?

Sdílet článek
Pojď si pro novinky