naopaq

Vzdor všem zažitým výrobním stereotypům. Česká stopa ve světě prošlapaných outdoorových cest. Kolekce NAOPAQ vás vyzbrojí vysoce kvalitní bundou, kalhotami, funkčním trikem s dlouhým rukávem, nákrčníky a čelenkami. Vytvořili jsme ji primárně pro všechna turistická, skialpová a bikepackingová dobrodružství, ale obstojí všude, kde na vás zaútočí nepřízeň počasí

„Celá kolekce vznikala v tak nepřejících podmínkách, že by se do finální výroby nikdo jiný nepustil. To pro nás symbolizuje slovo naopak.“

 Pánská hardshell bunda naopaq

Ušito českou rukou

Outdoorové oblečení se nemusí kvůli ceně práce nebo kvalitě produktu vyrábět vždycky jen v zahraničí, aby bylo konkurenceschopné. NAOPAQ je toho důkazem. Kolekce vznikla kompletně v České republice.

Šijeme v Česku

Jde to i bez Gore

Netvoříme obrovské série, abychom snížili náklady a dostali se k populárním zahraničním materiálům. Umíme to jinak, přesto hodnotně. Většina použitých materiálů a doplňků pochází z Česka, zbytek je z Evropy. 

Dámská hardshell bunda naopaq

V zemitých barvách

NAOPAQ září v decentních odstínech. Záměrně píšeme září, protože naše oblečení má ambice na svazích v té záplavě křiklavých variací skutečně vyniknout. Fandíme zemitosti, ladíme s přírodou.   

Decentní tóny naopaq ladí s přírodou

 

MOOQ × NANOMEMBRANE

NAOPAQ staví na nekompromisním designu zasazeném do funkčních tkanin. Své sportovní a outdoor benefity těží ze speciálních materiálů společnosti NANOMEMBRANE, která vyvíjí unikátní membránové lamináty s vynikajícími vlastnostmi. Jde především o extrémně vysokou paropropustnost, voděodolnost s vysokým vodním sloupcem a 100% větruodolnost.

Používáme české materiály

O kvalitě materiálů není pochyb. NANOMEMBRANE vlastní několik patentů a užitných vzorů v oblasti výroby, laminace a povrchových úprav. Jejich funkčnost se také pravidelně testuje v nezávislých institucích, jakými jsou například Technická univerzita v Liberci či německá laboratoř Hohenstein Institute.