re_cycle

Mysleli jste si, že cyklistika není módní záležitostí? Časy se mění! S nadšením vám představujeme naši kolekci re_cycle.

Cyklo oblečení re_cycle je založené na maximálně funkčních a kompresních materiálech, které mají ješte navrch italský, recyklovaný původ. To vše se nese v minimalistickém designu a vzniká pod rukami švadlen na Moravě.

Velký důraz jsme při navrhování kolekce kladli na kvalitu zpracování a vyladění střihu do posledního detailu. Díky tomu můžeme představit mnoho praktických novinek. Magnetická spona na kalhotách řeší problém, se kterým se občas setká každý cyklista. S re_cycle stací jednoduše rozepnout sponu a kvůli sundávání kalhot nemusíte svlékat jiné části oblečení. Kvalitní vložka zaručí pohodlí i na delších výletech a postranní kapsa nejen schová nezbytnosti, ale vylaserovaným logem poteší i milovníky designových detailu. Na zádech dresu samozřejme nechybí kapsa. Její zapínací část je voděodolná, ochrání tedy vše, čemu by mohly ublížit kapky vody, kdyby vás na cestách zastihnul déšt.

Re_ kolekce jsou naší odpovědí na výzvu, kterou pro nás bylo vytvoření udržitelné kolekce designového, funkčního, sportovního oblečení.

Kolekce re_cycle

Kolekce re_cycle

Kolekce re_cycle

Kolekce re_cycle

Kolekce re_cycle