DESIGN JA.KATERINA

Tak trochu všehochuť. Káťa je ilustrátorka, která celý život kombinuje umění a sport. Intenzivně se věnovala basketbalu, atletice, a především orientačnímu běhu, který se jí vryl pod kůži. Lásku k přírodě a horám vkládá do svých kreseb a kaligrafických textů, kterých má plný deník.

Svůj talent a hlavně radost z tvorby promítla do nového designu návleků, v němž pracovala s technikou klasické perokresby následně převedené do digitální podoby.

No a tak vznikl tento horský design, protože jak říká: „Hory jsou láska, linky jsou láska a detaily jsou láska. A hlavně se se vším piplat x hodin, to je láska. Ten výsledek je pak něco, na co se chci dívat. A v tomto případě i něco, co můžu nosit, a to už je trošku závislost“.

Kolekce re_create. Unikátní série návleků a čelenek, ze které dýchá kreativita, umění a láska ke kolu. Spolupracujeme na ní se čtyřmi umělci a designéry – konkrétně se těšte na tvůrčí vyjádření Kateřiny Doleželové (@ja.katerina), Jany Trávníčkové (@holkynakolevpraze), Barči (@bohemiacyclingirl) a Daniela Pecha (@the.pecho).  

Pánské návleky re_create x Ja.katerina

 

 

 

Pánské návleky re_create x Ja.katerina 

 

 

Pánské návleky re_create x Ja.katerina

MATERIÁL

Návleky jsou šité z materiálu s obsahem elastických Xlance® vláken (22 %) a polyesterové příze z recyklovaných PET lahví (78 %). Pohodlný a vysoce funkční, s hřejivým a měkkým profilem.

Látka je prodyšná s UV filtrem chránícím před slunečním zářením. Odolává chlóru, krémům a olejům. Nežmolkuje a je ideální pro aktivní trénink.

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Při výrobě klademe důraz na precizní zpracování tak, aby ti návleky pevně držely na rukou. V horním okraji proto obsahují silikonovou gumu pro získání větší stability.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceProdyšnéOděruvzdornéUV ochranaOdolný potisk