DESIGN PECHO

Daniel Pecho. Tatér a umělec, kterého už dlouhou dobu lákala myšlenka "nositelného" tetování. Tak jsme mu dali „potetovat“ naše návleky.

Finální design je podobně osobitý jako jeho tatérská práce v domovském studiu YART tatto, kterého je spoluzakladatelem. Díky krásné abstrakci plné barev můžeš vyjádřit svoje aktuální emoce a náladu.

Tady nebudeš nosit mainstreamový sportovní kousek, tady pojedeš v originálním umění.

Kolekce re_create. Unikátní série návleků a čelenek, ze které dýchá kreativita, umění a láska ke kolu. Spolupracujeme na ní se čtyřmi umělci a designéry – konkrétně se těšte na tvůrčí vyjádření Kateřiny Doleželové (@ja.katerina), Jany Trávníčkové (@holkynakolevpraze), Barči (@bohemiacyclingirl) a Daniela Pecha (@the.pecho). 

 

Pánské návleky re_create Pecho

 

 

 

Pánské návleky re_create Pecho 

 

 

Pánské návleky re_create Pecho

MATERIÁL

Návleky jsou šité z materiálu s obsahem elastických Xlance® vláken (22 %) a polyesterové příze z recyklovaných PET lahví (78 %). Pohodlný a vysoce funkční, s hřejivým a měkkým profilem.

Látka je prodyšná s UV filtrem chránícím před slunečním zářením. Odolává chloru, krémům a olejům. Nežmolkuje a je ideální pro aktivní trénink.

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Při výrobě klademe důraz na precizní zpracování tak, aby ti návleky pevně držely na rukou. V horním okraji proto obsahují silikonovou gumu pro získání větší stability.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceProdyšnéOděruvzdornéUV ochranaOdolný potisk 

Pánské návleky re_create Pecho
Pánské návleky re_create Pecho