DESIGN TMC

TMC design tě nebude provokovat zbytečnostmi. Užiješ si jednoduchý a čistě bílý styl, který oceníš i po sezóně. Tílko funguje jako spodní vrstva pod cyklo dres, ale dá se nosit i samostatně. Bude slušet kolu, ale můžeš ho využít i při dalších sportech. Univerzál každým coulem. 

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu zpracování a anatomicky tvarovaný střih tak, aby tílko perfektně sedělo na těle.

Dámské spodní tílko TMC

 

 

 

 

 

 

Dámské spodní tílko TMC

MATERIÁL

Podvlékací tílko je ušito ze speciálního materiálu Dynamo Carbo, který ve své struktuře obsahuje karbonová vlákna. Díky svému složení se proto může pyšnit několika zajímavými benefity. Vlákna mají antibakteriální vlastnosti, čímž redukují tvorbu zápachu, a jsou antistatické – umí absorbovat a rozptylovat statickou elektřinu vytvořenou během fyzické aktivity.

Mimo to pomáhají oddalovat únavu a zvyšovat výkonnost sportovce. Během výkonu totiž snižují tělesnou teplotu a koncentraci kyseliny mléčné, zlepšují cirkulaci krve a okysličování buněk. Jde o velmi lehký, pružný a prodyšný materiál, který slouží k transportu potu od kůže, resp. do dalších vrstev oblečení.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceProdyšnéAntibakteriálníOdolný potisk

 

 

 

 

Dámské spodní tílko TMC

 

 

Dámské spodní tílko TMC
Dámské spodní tílko TMC