DESIGN BELIZE

Příroda v srdci i na těle. Motiv trika vychází z fotografie pořízené na společném MOOQ výletě, do kterého se promítnul i otisk rozbitého displeje telefonu (pořízený na tomtéž výletě). Výjimečný vzor se zrodil kvalitní sublimací na Vysočině a může se jevit jako „nekonečný“, nicméně na každé triko jsme ho aplikovali zvlášť, abychom do designu vtiskli všechny naše představy.

Které detaily oceníš? Upnutý střih kopíruje siluetu těla a příjemně se nosí.

Dámské spodní triko Belize

 

 

 

Dámské spodní triko Belize 

 

 

Dámské spodní triko Belize

MATERIÁL

Triko šijeme ze speciálního materiálu Dynamo Carbo, který ve své struktuře obsahuje karbonová vlákna. Díky svému složení se proto může pyšnit několika zajímavými benefity. Vlákna mají antibakteriální vlastnosti, čímž redukují tvorbu zápachu, a jsou antistatické – umí absorbovat a rozptylovat statickou elektřinu vytvořenou během fyzické aktivity.

Mimo to pomáhají oddalovat únavu a zvyšovat výkonnost sportovce. Během výkonu totiž snižují tělesnou teplotu a koncentraci kyseliny mléčné, zlepšují cirkulaci krve a okysličování buněk. Jde o velmi lehký, pružný a prodyšný materiál, který slouží k transportu potu od kůže, resp. do dalších vrstev oblečení.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceProdyšnéAntibakteriálníOdolný potisk