DESIGN ADDICTED

Závislost zdravá a motivující. Ta, která tě nadopuje nezapomenutelnými zážitky a potřebnou dávkou endorfinů. Stačí se obléct a vyrazit. Přijmout MOOQ styl života a stát se ADDICTED

Design triček pochází od talentované @ja.katerina. Motiv se zrodil v dobrodružném opojení na společném výletu a zrcadlí se v něm nekompromisní vášeň ke sportu a svobodě. Jde o kvalitní velkoformátový sítotisk v několika vrstvách, který krásně vyniká na bavlněném podkladu. K dispozici v béžové a bledě modré verzi. 

O autorce designu: Tak trochu všehochuť. Káťa je ilustrátorka, která celý život kombinuje umění a sport. Intenzivně se věnovala basketbalu, atletice a především orientačnímu běhu, který se jí vryl pod kůži. Lásku k přírodě a horám vkládá do svých kreseb a kaligrafických textů, kterých má plný deník.

Které detaily oceníš? Prodloužená délka se postará o to, aby ti triko krásně sedělo i zastrčené do kalhot. S delším rukávem pak můžeš libovolně pracovat – dá se ohrnout nebo ho můžeš nosit volně tak, jak je.

Pánské triko addicted frost

 

 

 

 

Pánské triko addicted frost

 

 

 

Pánské triko addicted frost

MATERIÁL

Dopřejeme ti život jako v bavlnce. Volnočasové triko Addicted je totiž šité ze 100% BAVLNY, která se velmi příjemně nosí. Látka je jemná, pružná, prodyšná a měkká na omak. Jde o přírodní materiál, který nedráždí pokožku, takže se hodí i pro osoby s citlivější pletí.

Skvěle padnoucíOdolný potisk

 

  

Pánské triko addicted frost
Pánské triko addicted frost