DESIGN RE_CYCLE CARGO

Přeřaď s námi na ECO mode. Re_cycle je synonymem pro udržitelný, inovativní a perfektně funkční minimalismus. Na jedné straně decentní černá estetika s minimalistickými logy, na straně druhé řada důležitých cyklo vychytávek. Magnetická spona, 2 typy kapes, vysoký pas… Kalhoty Re_cycle budeš do detailu milovat. 

Které detaily oceníš?

Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu.

Kalhoty obsahují efektivní magnetickou sponu, kterou jednoduše rozepneš a nemusíš si tak kvůli sundávání kalhot vysvlékat jiné části oblečení.

Vysoký pas a záda zajistí další potřebné pohodlí při jízdě a praktické jsou i kapsy - jedna na na pravém boku kalhot a dvě na zádech.

Pánské zateplené kalhoty RE_CYCLE Nero

 

 

 

 

 

 

Pánské zateplené kalhoty RE_CYCLE Nero

MATERIÁL

Naše cyklistické kalhoty jsou vyrobené z funkčního, recyklovaného, z vnitřní strany počesaného materiálu Norway, jehož výrobní technologie vytváří vrstvu s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, což zajistí optimální tepelný komfort během vyjížděk v chladnějším počasí. Přestože nabízí výbornou izolaci, zůstává materiál stále prodyšný, umožňující přirozené odvádění vlhkosti a udržení optimálního mikroklimatu. Materiál má zároveň DWR úpravu, která zajistí, že voda po něm lehce a rychle steče

Kalhoty tak vhodné do podzimních a jarních podmínek s teplotami do +7°C, vždy ale záleží na vlkosti vzduchu, délce vyjížďky a tvého subjektivního vnímání teploty. 

Kšandy jsou vyrobeny z extrémně elastické látky opatřené UV filtrem. Magnetická spona pak od německé značky Fidlock, která je zárukou vysoké kvality, pevnosti i stylu. 

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceOděruvzdornéProdyšnéAntibakteriálníUV ochranaMagnetická sponaKapsaOdolný potisk

  

 

CYKLOVLOŽKA MENGOSHI

Nezbytnou součást tvoří samozřejmě kvalitní cyklovložka MENGOSHI působící proti otlakům v sedací části.

Cyklistická vložka Mengoshi italské výroby je sestavena ze tří pěn různých hustot, které díky své ergonomii zaručují ideální podporu a pružnost i během náročných a dlouhých vyjízděk.

Vložka je jednou z nejdůležitějších součástí cyklistických kalhot. Proto vybíráme jen ty nejlepší, které ale stejně nejdříve testujeme na sobě. Dámské kalhoty mají verzi přizpůsobenou dámskému pozadí a pánské stejně tak.

Dámské kalhoty RE_CYCLE 2.0 cargo Urban

 

 

 

Dámské zateplené cyklistické kalhoty RE_CYCLE Nero

 

 

Pánské zateplené cyklistické kalhoty RE_CYCLE Nero
Pánské zateplené cyklistické kalhoty RE_CYCLE Nero