DESIGN RE_CYCLE CARGO URBAN

Přeřaď s námi na ECO mode. Re_cycle je synonymem pro udržitelný, inovativní a perfektně funkční minimalismus. Na jedné straně decentní šedá estetika s nenápadnými logy, na straně druhé řada důležitých cyklo vychytávek. Magnetická spona, 3 typy kapes, vysoký pas… Kalhoty Re_cycle budeš do detailu milovat. 

Které detaily oceníš?

Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu.

Kalhoty obsahují efektivní magnetickou sponu, kterou jednoduše rozepneš a nemusíš si tak kvůli sundávání kalhot vysvlékat jiné části oblečení.

Vysoký pas a záda zajistí další potřebné pohodlí při jízdě a praktické jsou i kapsy - dvě na bocích kalhot a jedna na zádech.

Pánské kalhoty RE_CYCLE 2.0 cargo Urban

 

 

 

 

 

 

Pánské kalhoty RE_CYCLE 2.0 cargo Urban

MATERIÁL

Kalhoty šijeme z recyklovaného materiálu vyrobeného z regenerovaného nylonu ECONYL®. Jde o elastickou tkaninu, která si díky své struktuře drží tvar a zajišťuje správnou svalovou kompresi. Odolává opalovacím krémům a olejům, chrání před UV zářením, je prodyšná a pohodlná na nošení. 

Kšandy jsou vyrobeny z extrémně elastické látky opatřené UV filtrem. Magnetická spona pak od německé značky Fidlock, která je zárukou vysoké kvality, pevnosti i stylu. 

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceOděruvzdornéProdyšnéAntibakteriálníUV ochranaMagnetická sponaKapsaOdolný potisk

  

 

CYKLOVLOŽKA MENGOSHI

Nezbytnou součást tvoří samozřejmě kvalitní cyklovložka MENGOSHI působící proti otlakům v sedací části.

Cyklistická vložka Mengoshi italské výroby je sestavena ze tří pěn různých hustot, které díky své ergonomii zaručují ideální podporu a pružnost i během náročných a dlouhých vyjízděk.

Vložka je jednou z nejdůležitějších součástí cyklistických kalhot. Proto vybíráme jen ty nejlepší, které ale stejně nejdříve testujeme na sobě. Dámské kalhoty mají verzi přizpůsobenou dámskému pozadí a pánské stejně tak.

Dámské kalhoty RE_CYCLE 2.0 cargo Urban