DESIGN TMC

Na první pohled jednoduchá věc – prostě šlapeš do pedálů. Tobě je ale jasné, že je v tom daleko víc. A to samé platí pro naše kraťasy TMC. Za minimalismem se skrývá důmyslný design podpořený řadou vychytávek pro pohodovou jízdu. 

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Kraťasy mají delší střih těsně nad kolena a jsou zakončené manžetou, aby se ti nohavice při jízdě nevyhrnovaly. Přidané kšandy brání shrnování na zádech a v chladnějším počasí také chrání před nachlazením. Součástí je samozřejmě i cyklistická výstelka působící proti otlakům v sedací části.

Pánské kalhoty TMC

 

 

 

 

 

 

Pánské kalhoty TMC

MATERIÁL

Cyklistické kalhoty TMC s kšandami šijeme z elastického úpletu VEGA, který má výraznou strukturu a velkou prodyšnost. Na namáhané části (například sedací partie) pak aplikujeme elastický úplet s UV filtrem 50+ ZAFFIRO. Oba materiály využívají technologii MITI Tech power, která látkám dodává vyšší kompresní vlastnost a pomáhá oddalovat únavu svalů. Silnější komprese totiž redukuje malé otřesy ve svalech, čímž tělo šetří energii a může podávat lepší výkon.

V případě výstelky jde o model T.M.F. BODY MAP 4D, vysoce kvalitní čtyřvrstvou vložku vyrobenou z mikrovlákna s antibakteriální úpravou. Je vysoce prodyšná, výborně odvádí pot a rychle schne. Kvalitní hutná pěna s různou hustotou a anatomickým tvarem navíc dobře absorbuje otřesy a poskytuje komfort i při dlouhých vyjížďkách.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyKompresní funkceProdyšné

 

 

 

 

Pánské kalhoty TMC

 

 

Pánské kalhoty TMC
Pánské kalhoty TMC

 

 

 

 

OCENĚNÍ

V květnu 2019 jsme získali 3. místo v kategorii Fashion Design v mezinárodní soutěži Best in Design.

Best in Design