DESIGN RE_CYCLE NERO

Přeřaď s námi na ECO mode. Re_cycle je synonymem pro udržitelný, inovativní a perfektně funkční minimalismus. Dres je vyladěný do posledních detailů, takže ti bude sedět – i když pojedeš. Černá barva pak dokonale ladí s přírodou… ale neboj, ani městské panorama neurazí.

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Dres je celopropínací s obousměrným zipem a na jeho zádech samozřejmě nechybí kapsa. Její zapínací část je voděodolná, takže ti uložené věci pomůže ochránit před případným deštěm.

Zateplený dámský dres RE_CYCLE Nero

 

 

 

 

 

 

Zateplený dámský dres RE_CYCLE Nero

MATERIÁL

Náš cyklistický dres je vyrobený z funkčního, recyklovaného, z vnitřní strany počesaného materiálu Norway, jehož výrobní technologie vytváří vrstvu s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, což zajistí optimální tepelný komfort během vyjížděk v chladnějším počasí. Přestože nabízí výbornou izolaci, zůstává materiál stále prodyšný, umožňující přirozené odvádění vlhkosti a udržení optimálního mikroklimatu. Materiál má zároveň DWR úpravu, která zajistí, že voda po něm lehce a rychle steče

Dres je tak vhodný do podzimních a jarních podmínek s teplotami do +7°C, vždy ale záleží na vlkosti vzduchu, délce vyjížďky, počtu vrstev a tvého subjektivního vnímání teploty. 

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyOděruvzdornéProdyšnéRychleschnoucíUV ochranaKapsaOdolný potisk

Reflexní prvky

 

 

Dámské zateplený dres RE_CYCLE Nero