DESIGN TMC URBAN

Přeřaď s námi na TMC mode. #takemecycling je synonymem pro inovativní a perfektně funkční minimalismus. Dres je vyladěný do posledních detailů, takže ti bude sedět – i když pojedeš. Šedá barva pak dokonale ladí s přírodou… ale neboj, ani městské panorama neurazí.

Které detaily oceníš? Šijeme plochým švem, což ti přinese maximální komfort v pohybu. Dres je celopropínací s obousměrným zipem a na jeho zádech samozřejmě nechybí kapsa. Její zapínací část je voděodolná, takže ti uložené věci pomůže ochránit před případným deštěm.

Zateplený dámský dres TMC Urban

 

 

 

 

 

 

Zateplený dámský dres TMC Urban

MATERIÁL 

Náš cyklistický dres je vyrobený z funkčního, z vnitřní strany počesaného materiálu Vuelta, jehož výrobní technologie vytváří vrstvu s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, což zajistí optimální tepelný komfort během vyjížděk v chladnějším počasí. Přestože nabízí výbornou izolaci, zůstává materiál stále prodyšný, umožňující přirozené odvádění vlhkosti a udržení optimálního mikroklimatu.  

Dres je tak vhodný do podzimních a jarních podmínek s teplotami do +5°C, vždy ale záleží na vlkosti vzduchu, délce vyjížďky, počtu vrstev a tvého subjektivního vnímání teploty.

Skvěle padnoucíNa dlouhé jízdyOděruvzdornéProdyšnéRychleschnoucíUV ochranaKapsaOdolný potisk

Reflexní prvky

 

 

Dámské zateplený dres TMC Urban