Blog

Tipy na dárky pro sportovce

(12. 12. 2018)  

Mikuláš už u nás byl, otevíráme další okénka v adventním kalendáři (taky ho pořád máte? :D) a my se hlásíme s dalšími MOOQ tipy na dárky. Tentokrát zpozorni, pokud chceš obdarovat kluka, který rád cvičí a hýbe se. Jestli hledáš i něco pro holky – sportovkyně, mrkni sem.

Že kluci, co se hýbou a na těle jim hrajou svaly, přitahujou holky jak vosy na bonbón? No to je jasné :). A když se i při tom sportu cítí skvěle, protože na sobě má cool oblečení, ve kterém mu je i nejpohodlněji na světě, jeho charisma nikdo nepřehlédne. Takže, oblečení bude pod stromeček vhodnou volbou. Mrknout můžeš i na MOOQ kolekce (tady).

Volné kraťasy využije fitnessák, volejbalista, běžec i brácha, co chodí s kámošema na „badec“.

Sportovní oblečení MOOQ Navy

Nejedno oko by ocenilo vypracované břišáky vystavované na odiv, ale někdy je na to zima :D. Jsou dny, kdy i triko přijde vhod, a vsadit můžeš i na příjemné kompresní triko s dlouhým rukávem. 

Triko s dlouhým rukávem MOOQ Navy

Je-li Tvůj sportovec cyklista, co ho obdarovat vychytanýma cyklo kraťasama „kšanďákama“ (jak jim říkáme) nebo originálním dresem. 

Cyklisti v cyklistickém oblečení MOOQ

Pokud má své oblíbené kousky, které prostě bude nosit do roztrhání, radost mu udělají sportovní hodinky, taška na trénink nebo shaker. A co tenisky? Pokud se věnuje suchozemskému sportu, nešlápneš vedle :).

Cyklistiký dres MOOQ

Držíme palce, ať nejen dárkem vykouzlíš na Štědrý den svému sportovci velký úsměv na tváři. Ten je přece nejdůležitější :).

Šťastnou ruku při výběru přeje Johana

Sdílet článek Články mailem
Tipy na dárky pro sportovkyni

Tipy na dárky pro sportovkyni

 

Advent už je v plném proudu a myšlenky se už pomalu stáčí na výběr dárků i těm, kteří zatím vánoční náladou nenačichli. Pokud máš kolem sebe slečnu nebo ženu, které dělá radost cvičení, máme pro Tebe pár tipů, čím bys ji mohl/a pod stromečkem potěšit.

3 jsou taky pár

3 jsou taky pár

 

Ahoj kamarádi, máme pro vás připravený MOOQ milostný trojúhelník. Ať už ho budete pořizovat někomu jako dárek nebo si jím uděláte radost sami, mějte na paměti, že jezdit se dvěma není nevěra :).

Co (ne)nosíš pod cyklodresem?

Co (ne)nosíš pod cyklodresem?

 

Možná je to pro Tebe úplná samozřejmost, jezdit „naostro“, ale možná Tě to naopak třeba ani nikdy nenapadlo...

Nech na hlavě

Nech na hlavě

 

Čepice s kšiltem je kultovní součást cyklistické výbavy, je to také určitý způsob, jak vzdát hold předchozím cyklistickým generacím za to, co dokázali, a kde díky nim můžeme být my.

Vybíráme cyklo oblečení #3 - vesta

Vybíráme cyklo oblečení #3 - vesta

 

Taková cyklo vesta, to není žádná holka z města. Naopak, je to parťačka do nepohody, do horšího počasí a jednoduše na všechny cesty. Na co bys měl/a koukat, když si chceš takovou vestu – parťačku pořídit? 

Prostě vyjet

Prostě vyjet

 

Znáš ten pocit? Nemůžeš sedět, nemůžeš ležet, nemůžeš vlastně pořádně dělat vůbec nic, protože jediné, co by Ti v tu chvíli udělalo radost by bylo kolo. Hned se sebrat, obléct si kalhoty, dres, tretry, helmu a vyrazit. V podstatě kamkoliv. Hlavní je sednout na kolo a šlápnout do pedálů.

V čem jezdit, když teplo ještě váhá

V čem jezdit, když teplo ještě váhá

 

První relativně teplejší dny nevyhnutelně znamenají, že už se cyklista nemůže čekat a na to kolo vyrazit musí. Na kraťasy si radši ještě počkej a buď s cyklo oblečením opatrnější. Máme pro Tebe tipy, v čem v těhle brzkých jarních dnech jezdit :).

Barvy

Barvy

 

Ahoj sportovče, už Ti je taky trochu smutno z té spící krajiny a stýská se Ti po barvách jara? To se bude zase krásně drandit přírodou na kole, že? :) Abychom si to čekání zkrátili, mrkneme se, jak je to s barvami na oblečení.

Minimalismus

Minimalismus

 

Minimalismus už asi nemusíme představovat. Pokud razíš heslo „v jednoduchosti je krása“, je to pravděpodobně i Tvůj styl.

Sportovní oblečení - vzhled nebo pohodlí?

Sportovní oblečení - vzhled nebo pohodlí?

 

Zajímalo nás, co je pro sportovce na oblečení, ve kterém se hýbou, důležitější. Pohodlí a to, jak se v něm cítí nebo vzhled a jestli k sobě všechno ladí?

Oblečení jako motivace / odměna při sportu

Oblečení jako motivace / odměna při sportu

 

I sportovnímu závislákovi se čas od času stane, že se prostě nechce. Jedna z věcí, které spolehlivě fungují je nějaký nový kousek. Máš to taky tak?

Máme rádi vychytávky

Máme rádi vychytávky

 

Rozhodli jsme se Ti ukázat pár drobností, na které u sportovního oblečení nedáme dopustit my, a proto je promítáme i do našich kousků.

Funkční vs bavlna. (Ne)rovný souboj?

Funkční vs bavlna. (Ne)rovný souboj?

 

Když se kolem sebe rozhlídneš ve fitku, na cyklostezce nebo v lese, všimneš si, že lidi se nehýbou jen ve funkčním oblečení. A možná ani ty ne. Jedním z největších konkurentů funkčních materiálů je bavlna.

Funkční materiály

Funkční materiály

 

Ať si jdeš vybírat oblečení na jakýkoliv sport, od turistiky po lyžování, všude vidíš přívlastek „funkční“. Co to vlastně znamená a jak si vybrat to, co opravdu potřebuješ?

V čem běhat v zimě?

V čem běhat v zimě?

 

Pokud je tohle Tvoje první zima, kdy ses rozhodl/a nepověsit běžecké boty na hřebík (nebo první zima, kdy už Ti nestačí běžecký pás), možná Tě trochu děsí každý stupeň, o který teploty klesnou dolů, protože nevíš, co na sebe. Nic se neboj, máme pro Tebe pár rad :). 

Ideální sportovní podprsenka? Jak ji vybrat?

Ideální sportovní podprsenka? Jak ji vybrat?

 

Holky, zpozorněte a žerty stranou. Dnes se pouštíme do ožehavého tématu č. 2, a tím jsou sportovní podprsenky. Jo, nebojíme se toho :D.

Jak na výběr sportovních legín

Jak na výběr sportovních legín

 

Lesk a bída legošů. To by mohl být podtitul článku. S legínama jsou to někdy starosti za všechny prachy. Tak se pojď mrknout na to, jak si vybrat takové legíny, které Ti udělají nožky jako z vitríny :).

Tipy na dárky pro běžce

Tipy na dárky pro běžce

 

Poslední díl inspirace je tady. Tentokrát pod heslem potěš svého běžce nebo běžkyni (běhačku, běhničku? :D).

Tipy na dárky pro cyklisty

Tipy na dárky pro cyklisty

 

S nápady na dárky ještě nekončíme, máme jich plnou hlavu :). Chceš obdarovat někoho, kdo už netrpělivě vyhlíží, až zase sleze z cest sníh a bude moc „osedlat“ svého dvoukolého miláčka? 

(Ne)barevné období

(Ne)barevné období

 

I do zimního outfitu se dá zařadit nějaký prima barevnější kousek, který nám zvedne náladu a dodá energii. A taky budeme v těch tmavších dnech a večerech líp vidět.

Pojď si pro novinky