Blog

Tipy na dárky pro cyklisty

(8. 12. 2017)  

S nápady na dárky ještě nekončíme, máme jich plnou hlavu :). Chceš obdarovat někoho, kdo už netrpělivě vyhlíží, až zase sleze z cest sníh a bude moc „osedlat“ svého dvoukolého miláčka? Potěš svého cyklistu nebo cyklistku stylovými kousky, mrkni na ně k nám na MOOQ (tady). Rozsvítí městské i lesní cyklostezky a vnese do nich kapku designu, co Ty na to?

Na kole je důležité to, jestli se cítíš pohodlně. Zaručí ti to správné cyklokalhoty. U nich vždy prověřuj kvalitu nejen celkového materiálu, ale i výstelky. Kraťasy „kšanďáky“ jsou pak perfektním parťákem v tom, že při jízdě nesjíždí a neofouknou.

MOOQ tipy na dárky pro cyklisty

Není úplně od věci obléct si na kolo i dres. A pokud Tvůj cyklista jezdí rád a často, potěší ho/ji, když jich bude mít víc, bude je moct střídat nebude nucený/á po každé vyjížďce prát.

MOOQ tipy na dárky pro cyklisty

Pro chladnější dny je parádní být připraven. Co pořídit sportovní čelenku, která nebude pod helmou dřít? Návleky na ruce udrží klouby v teple a ušetří místo, které by zabírala bunda nebo mikina. Na kole se každý gram navíc, který musíš vést, počítá.

MOOQ tipy na dárky pro cyklisty

Když jsme u toho oblečení, radost určitě uděláš i cyklo vestičkou, dlouhými ponožkami nebo cyklo rukavicemi.

Existuje taky spousta vychytávek, které cyklisti využijí. Akční kamery, aby si svoje dobrodružství mohli natáčet, nářadí na opravu kola, cyklistické brýle. Vedle nesáhneš ani když pořídíš helmu nebo botky (ať už to budou obyč tenisky nebo tretry na nášlapy).

MOOQ tipy na dárky pro cyklisty

Chceš ještě něco víc? Má v sobě soutěživého ducha? Co registrace na nějaký závod a nebo, co třeba kolo? :D 

Možností je spousta. A jeden nápad nakonec. Cyklistu/ku potěšíš i tak, že naplánuješ výlet, na který spolu vyjedete :).

Šťastnou ruku při výběru přeje Johana

Pojď si pro novinky