Blog

Barvy

(1. 3. 2018)  

Ahoj sportovče, už Ti je taky trochu smutno z té spící krajiny a stýská se Ti po barvách jara? To se bude zase krásně drandit přírodou na kole, že? :) Abychom si to čekání zkrátili, mrkneme se, jak je to s barvami na oblečení.

Jsou kolem nich takové zajímavé teorie, že díky barvám, které nosíš, ukazuješ svoji osobnost. Taky, pokud tomu věříš, může barva, kterou si na sebe oblečeš, změnit Tvoji aktuální náladu.  Možná na tom něco je. Taky máš někdy i se sportovním oblečením pocit, že by ses oblékl/a jen do černé a jindy chceš zas zářit barvami? Přesně podle nálady?  Pojď se na to mrknout :).

Sportovní oblečeí MOOQ Triple

Bílá

Bílá barva navozuje pocit čistoty a svobody. Říká se, že kdo bílou nosí rád, chce na sebe upozornit. Obléct by sis ji měl/a, pokud se potřebuješ dobře a srozumitelně vyjádřit.

Žlutá

Žlutá působí optimisticky, zlepšuje náladu a podporuje kreativitu. Rádi ji oblékají vyrovnané silné osobnosti. Určitě si ji vezmi, pokud si chceš dodat sebevědomí nebo porazit špatnou náladu.

Oranžová

Oranžová, stejně jako žlutá, dodává energii a podpoří Tě při tvůrčí činnosti. Dobře působí na mezilidské vztahy a pokud by ses někdy cítil/a sám, obleč si právě oranžovou :).

Sportovní oblečení MOOQ Triple

Červená

Provokativní červená je barvou vášně, impulsivního jednání a emocí. Povzbudí Tvoji energii a výdrž a dodá Ti sebevědomí. Ideální volba, pokud potřebuješ opravdu udělat dojem.

Růžová

Barva hlavně pro holky. Budeš se v ní cítit dobře, pokud kolem sebe zrovna potřebuješ harmonii a klid. Pokud se cítíš nejistá a máš strach, obleč se do růžové (takže holky, ideální třeba na závod, který bude fakt výzvou :)). 

Fialová

Fialová je barvou tajemna a zároveň hlubokého klidu. Podporuje relaxaci a pokud se cítíš nervózní, vklouzni do ní, uklidní Tě.

Modrá

Modrá zklidňuje, odstraňuje strach a nervozitu a podporuje koncentraci. Pokud bys cítil/a, že jsi nervózní a zbytečně dramatizuješ situaci (zase před závodem? :)), oblékni modrou.

Cyklistické oblečení MOOQ Carnaval

Zelená

Zelená je barvou přírody. Pomůže Ti odstranit napětí a relaxovat. Rádi ji nosí přátelští a stabilní lidé. Zelenou si obleč, pokud jsi ve stresu z nějakých negativních emocí (a běž je vycvičit :)).

Černá

Černá je barvou hodně tvrdou, proto je často fajn ji zkombinovat s nějakou jinou barvou, i když může být jen na doplňcích. Říká se, že černá podpoří sílu právě těch dalších barev, se kterými je zkombinovaná.

Cyklistiké oblečení MOOQ Minimalist

Tolik k dnešnímu barevnému okénku :).  Máš nějakou nejoblíbenější barvu na cvičení (nebo jakoukoliv sportovní aktivitu)? Dej nám vědět :).

Ať Tě baví nejen barvy! 

V barevném píše Johana

Sdílet článek Články mailem
Jak je to s vitamíny a doplňky stravy 2

Jak je to s vitamíny a doplňky stravy 2

 

Když jíš zdravě, doplňky stravy mohou být dobrou nadstavbou. Pokud jíš jako „čuník“, nic Tě nezachrání. 

Jak je to s vitamíny a doplňky stravy?

Jak je to s vitamíny a doplňky stravy?

 

Obsahuje dnešní ovoce a zelenina méně vitamínů a minerálních látek než kdysi? A jak chápat roli doplňků stravy v moderním světě?

Pravidelná údržba kola

Pravidelná údržba kola

 

Kamarádi, pojďme si sáhnout do svědomí. Jak často a jak moc se staráš o svého dvoukolého parťáka?

Sportuj i v horším počasí a nemoci se neboj nic

Sportuj i v horším počasí a nemoci se neboj nic

 

O patnácti stupních na slunku si můžeme na chvíli zase jen nechat zdát. Máme pro Tebe pár tipů, jak si ten trénink do zimy nachystat :). Tak se na to pojďme mrknout.

Jak snídat? A mám vůbec ráno jíst, než vyrazím sportovat?

Jak snídat? A mám vůbec ráno jíst, než vyrazím sportovat?

 

Snídat nebo nesnídat, než se vydáš na trať? To je pro mnoho z nás doslova hamletovským dilematem.

Kvalitní trénink začíná večeří

Kvalitní trénink začíná večeří

 

Pokud se zajímáš o podpoření svého výkonu ideální výživou, asi to znamená, že nechceš cvičit jen tak lážo plážo nebo nechceš, aby ti v půlce tréninku došla energie anebo se ti udělalo špatně. Chceš se během výkonu cítit energičtěji?

Běhej i v zimě. Je to fajn.

Běhej i v zimě. Je to fajn.

 

Pokud jsi zatím jen tzv. běžec svátečňák, vůbec se nezlobíme, protože nikdo není dokonalý :D. Rádi bychom Ti ale nasadili brouka do hlavy, proč je prima vyběhnout i v chladnějších teplotách.

Rok 2018 v MOOQ

Rok 2018 v MOOQ

 

Řekli jsme si, že by bylo fajn se otočit i za dalším rokem naší společné MOOQ rodinky. Pojď se ohlédnout s námi...

Plná fitka? Vyraz ven!

Plná fitka? Vyraz ven!

 

Nebojuj s ostatními o místo v tělocvičně nebo v šatnách o skříňku, vyraž i teď v zimě ven!

Tipy na dárky pro sportovce

Tipy na dárky pro sportovce

 

Otevíráme další okénka v adventním kalendáři (taky ho pořád máte? :D) a my se hlásíme s dalšími MOOQ tipy na dárky. Tentokrát zpozorni, pokud chceš obdarovat kluka, který rád cvičí a hýbe se.

Tipy na dárky pro sportovkyni

Tipy na dárky pro sportovkyni

 

Advent už je v plném proudu a myšlenky se už pomalu stáčí na výběr dárků i těm, kteří zatím vánoční náladou nenačichli. Pokud máš kolem sebe slečnu nebo ženu, které dělá radost cvičení, máme pro Tebe pár tipů, čím bys ji mohl/a pod stromečkem potěšit.

3 jsou taky pár

3 jsou taky pár

 

Ahoj kamarádi, máme pro vás připravený MOOQ milostný trojúhelník. Ať už ho budete pořizovat někomu jako dárek nebo si jím uděláte radost sami, mějte na paměti, že jezdit se dvěma není nevěra :).

Jak se sedá na (lopatu) kolo?

Jak se sedá na (lopatu) kolo?

 

Někdy se dostaneme na cesty, na kterých by se nám hodila například lepší stabilita nebo lepší vnímání svého těla, co na tom kole vlastně dělá a kde si sedí...

Jak se začít hýbat po pauze

Jak se začít hýbat po pauze

 

Každý z nás ale určitě někdy zažil ten šok, že po svém těle chtěl stejné výsledky jako před pauzou a pak se nestačil divit. Jak tedy na to, abychom se zase dostali zpátky do tréninku a netrpěli jako psi? Žádný strach, máme pro Tebe pár tipů :).

V létě nepij jen pivo

V létě nepij jen pivo

 

Ahoj sportovče, taky Ti to v těchto vedrech nedá a po odpoledni proleženém u vody se stejně musíš pohnout? Aby však nedošlo k nebezpečnému přehřátí organismu, je klíčové si hlídat pitný režim. A tentokrát nemyslíme jen dostatečný počet piv v cyklohospůdkách :).

Hlinecko aneb tip na cyklovýlet #4

Hlinecko aneb tip na cyklovýlet #4

 

Láká Tě pohodový výlet, kdy nebudeš muset bojovat s příišným množstvím kopců a ještě poznáš krásné okolí a trochu české lidové historie? Pak je tahle cyklotrasa přesně pro Tebe, tak šlápni do pedálů a vyraž :).

Co (ne)nosíš pod cyklodresem?

Co (ne)nosíš pod cyklodresem?

 

Možná je to pro Tebe úplná samozřejmost, jezdit „naostro“, ale možná Tě to naopak třeba ani nikdy nenapadlo...

Zbav se strachu ze sjezdů

Zbav se strachu ze sjezdů

 

Protože i my se strachem bojujeme, snažili jsme se získat nějaké tipy, jak nakonec sjet, to, co chceme. A rádi se o ně s Tebou podělíme :).

Nech na hlavě

Nech na hlavě

 

Čepice s kšiltem je kultovní součást cyklistické výbavy, je to také určitý způsob, jak vzdát hold předchozím cyklistickým generacím za to, co dokázali, a kde díky nim můžeme být my.

Hurá do plavek (anebo do kopce)

Hurá do plavek (anebo do kopce)

 

Spousta lidí už začíná ladit formu na léto, aby mohli oslňovat na koupališti pevnýma svalama a štíhlýma pasama.Jak na to, aby platilo summer body = happy on the hill? Čti dál, máme pro Tebe pár tipů.

Vybíráme cyklo oblečení #3 - vesta

Vybíráme cyklo oblečení #3 - vesta

 

Taková cyklo vesta, to není žádná holka z města. Naopak, je to parťačka do nepohody, do horšího počasí a jednoduše na všechny cesty. Na co bys měl/a koukat, když si chceš takovou vestu – parťačku pořídit? 

Pojď si pro novinky